Kraków ul. Rydlówka 44
tel. 732 82 83 43

SLIM COFFEE THERAPY

Wysoce aktywna linia, ukierunkowana na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie zintegrowanych substancji czynnych, takich jak wyciąg kawowy, algi i wyciąg z hebanu gwarantuje skuteczność zabiegów i błyskawiczne efekty. W wynniku oddziaływania substancji aktywnych dochodzi do wyraźnej redukcji tanki tłuszczowej, eliminacji toksyn oraz płynów tworzących obrzęki.

Zabieg jest szczególnie polecana w przypadku:
  • osób dbających o zgrabną sylwetkę
  • cellulitu
  • nadmiernej tkanki tłuszczowej
  • braku jędrności skóry

Główne składniki aktywne linii:

Kawa

Zawarta w niej kofeina usuwa z organizmu zalegające toksyny, przyspiesza odpływ limfy z tkanki tłuszczowej, poprawia krążenie krwi w naczyniach włosowatych, aktywizuje i przyspiesza lipolizę, uwalnia nadmiar tłuszczu z adipocytów zmniejszając ich rozmiar. Efektem stosowania kosmetyków z zawartością kawy jest poprawa obrazu skóry oraz widoczna redukcja cellulitu.

Pepha®-ctive

Kompleks utworzony z jednokomórkowych alg Dunaliella Salina.. Działa odżywczo, przyspiesza proces odnowy i regeneracji, poprawia metabolizm, ponadto stanowi źródło naturalnego ß-karotenu i cennych substancji odżywczych, takich jak aminokwasy cukry, proteiny i minerały. heban — wyciąg z kory drzewa hebanowego. Pobudza mikrokrążenie, zmniejsza gromadzenie się wody w przestrzeni międzytkankowej, działa antycellulitowo, chroni przed wolnymi rodnikami. Dzięki zawartości dużej ilości tanin posiada właściwości ściągające.

Nectapure pf

Roślinny kompleks aktywny, posiadający certyfikat ECOCERT®. Jego działanie oparte jest na synergistycznym działaniu wyciągów z Budlei Dawida i tymianku. Działa przeciwstarzeniowo, chroni skórę przed działaniem toksycznych rodników, jak na przykład ozon, czy składniki smogu.