Kraków ul. Rydlówka 44
tel. 732 82 83 43

SKUTECZNY PROGRAM ODCHUDZANIA

Dietetycy pracujący w Derma Clinica to niezwykli pasjonaci oraz profesjonaliści w swojej dziedzinie. Posiadają Oni ogromną wiedzę i doświadczenie, które nieustannie wzbogacają uczestnicząc w szkoleniach oraz kongresach naukowych.

Dzięki ciagłemu śledzeniu ajnowszych badań naukowych układają w pełni zbilansowane diety, bezpieczne dla organizmu i przynoszące znakomite rezultaty bez efektu yo-yo.

Co więcej, w skład układanych przez Nas diet wchodzą zdrowe, odżywcze produkty żywieniowe, które nie tylko przyczyniają się do redukcji masy ciała, ale poprawiają metabolizm , a także bezpośrednio wpływają na wygląd i kondycję skóry. Mianowicie, skóra po kuracji odchudzającej nie jest obwisła ani zwiotczała.

1

Pierwszym krokiem jest umówienie się na pierwszą wizytę u dietetyka w Derma Clinica. Zostanie na niej przeprowadzony dokładny wywiad żywieniowy, specjalistyczne pomiary ciała oraz obliczone podstawowe parametry metaboliczne.

2

Następnie Dietetyk opracowuje indywidualnie dobrany PROGRAM DIETETYCZNY. Zamieszcza w nim jadłospisy na poszczególne dni, wskazówki żywieniowe oraz szereg innych istotnych zaleceń objętych autorskim programem Derma Clinica.

3

W ramach programu dietetycznego przewidziane są wizyty kontrolne u Dietetyka, w czasie których analizowane są dotychczasowe postępy Klienta oraz przekazywane kolejne wskazówki mające na celu uzupełnienie i rozszerzenie stosowanego planu dietetycznego. Ponadto, w czasie wizyt kontrolnych dokonywane są ponowne pomiary i analiza składu masy ciała.

4

W celu osiągnięcia jak najbardziej spektakularnych efektów terapii odchudzającej specjaliści Derma Clinica opracowali unikatowe połączenia najskuteczniejszych światowych zabiegów kosmetycznych wraz z indywidualnym planem dietetycznym. Połączenie kilku najlepszych zabiegów z dziedziny kosmetologii oraz dietetyki przynosi znacznie lepsze i trwalsze efekty w procesie odchudzania w porównaniu do stosowania tylko jednego rodzaju zabieg.

Jest to jeden z najbardziej kompleksowych programów dietetycznych na rynku! Dzięki jego skuteczności posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów
Jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy, a dotychczas stosowane diety nie przyniosły znaczących i długotrwałych efektów – przyjdź do Nas na BEZPŁATNE konsultacje, a zobaczysz jak przyjemne może być odchudzanie i modelowanie sylwetki!