Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

Body wrapping

 

Body wrapping wyszczuplanie i redukcja cellulitu za pomocą ALG morskich

Znakomite i długo utrzymujące się rezultaty potwierdzone badaniami naukowymi

Oryginalne zabiegi body wrapping to jedne z najskuteczniejszych naturalnych metod wyszczuplania, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Algi wykorzystywane do zabiegu charakteryzują się najwyższą czystością oraz jakością ze względu na niezwykle bogaty skład substancji aktywnych. Unikalna receptura koncentratu body wrapping sprawia, iż zabieg jest niezwykle skuteczny w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, nagromadzonymi toksynami, obrzękami oraz cellulitem.

Unikalna receptura koncentratu body wrapping sprawia, iż zabieg jest niezwykle skuteczny w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, nagromadzonymi toksynami, obrzękami oraz cellulitem

EFEKTY PO SERII ZABIEGÓW:

  • redukcja cellulitu
  • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
  • wymodelowanie sylwetki ciała
  • zmniejszenie w obwodzie (ud, bioder, talii, pośladków)
  • naturalna detoksykacja organizmu
  • wzrost jędrności i napięcia skóry
  • redukcja obrzęków
  • odżywienie skóry
WYSZCZUPLANIE

Intensywnie rozgrzewające składniki aktywne zawarte w koncentratach Body wrapping ukierunkowane na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej.

REDUKCJA CELLULITU

Zawarte w koncentratach body wrapping nieorganiczne mikroelementy oraz aminokwasy biorą udział w walce ze wszystkimi czynnikami przyczyniającymi się do powstania zmian cellulitowych.

DETOKSYKACJA ORAZ REDUKCJA OBRZĘKÓW

Pobudzenie mikrokrążenia przyczynia się do usunięcia zalegających produktów przemiany materii, toksyn oraz obrzęków. Dzięki temu skóra po zabiegu jest mocno napięta, odżywiona oraz wygładzona.

JEDEN Z NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANYCH ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH W STANACH ZJEDNOCZONYCH ORAZ EUROPIE

Marka Lacote to uznany producent naturalnych kosmetyków, nieprzerwanie od 1986 roku zajmujący się opracowywaniem kosmetyków na bazie zmikronizowanych alg morskich. W tym celu wykorzystuje opatentowaną metodę E.B.A.

Rekomenduje się wykonanie serii 8-12 zabiegów w odstępach 3-4 dni. Ilość zabiegów uzależniona jest od stopnia zaawansowania problemu skórnego oraz indywidualnych predyspozycji i potrzeb Klienta.