Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

FOCUS RF SCULPTOR II

"Cudów nie ma, ale jest FOCUS RF SCULPTOR II "

Najpopularniejszy i najbardziej efektywny zabieg z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej na świecie! Zabieg ten cechuje się ogromną skutecznością, przy czym jest bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny.

Zastosowanie FOCUS RF SCULPTOR II rozpoczęło nową erę walce z oznakami starzenia, nadmierną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Stąd tak ogromna popularność tych zabiegów.

Nowoczesny zabieg napinania, ujędrniania, redukcji cellulitu oraz modelowania sylwetki.

Zabiegi przy użyciu urządzenia FOCUS RF SCULPTOR II przynoszą spektakularne efekty w postaci:

  • wzmocnienia struktur skóry
  • redukcji cellulitu
  • modelowania sylwetki
  • wzrostu produkcji kolagenu

Partie ciała najczęściej poddawane zabiegom FOCUS RF SCULPTOR II:

  • ramiona
  • brzuch
  • uda
  • pośladki
  • okolice kolan

Efekt po zabiegu jest bardzo szybko widoczny w postaci ujędrnienia, zagęszczenia oraz wygładzenia skóry. Kontrolowane działanie bipolarnych fal radiowych wywołuje miejscowe podgrzanie tkanek ze stosunkowo niewielkim odczuciem ciepła. Szczególnie spektakularne efekty widoczne są w tkankach zbudowanych z kolagenu, który kurcząc się pod wpływem ciepła napina i ujędrnia skórę, a także przyczynia się do redukcji cellulitu.

REDUKCJA CELLULITU ZA POMOC Ą FOCUS RF SCULPTOR II

Opatentowany system FOCUS RF SCULPTOR II na skutek wywoływania endogennego ciepła napina oraz ujędrnia tkankę znajdującą się pomiędzy skórą właściwą, a tkanką podskórną. W efekcie dochodzi do widocznej poprawy wyglądu skóry dotkniętej cellulitem

ODCHUDZANIE ZA POMOCĄ FOCUS RF SCULPTOR II

Fale radiowe emitowane przez innowacyjne urządzenie FOCUS RF SCULPTOR II pobudzają krążenie w tkance podskórnej oraz uwalniają wolne kwasy tłuszczowe.

Dzięki temu dochodzi do zwiększonej lipolizy (usunięcia komórek tłuszczowych) , drenażu limfatycznego, a w rezultacie do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zabieg odchudzania oraz modelowania sylwetki za pomocą urządzenia FOCUS RF SCULPTOR II przynosi ogromne rezultaty w redukcji obwodu pasa, ud oraz ramion.

ZABIEG BEZPIECZNY I NIEINWAZYJNY

FOCUS RF SCULPTOR II to certyfikowane urządzenie emitujące bipolarne fale radiowe, co oznacza, iż w pełni kontrolowana jest głębokość ich penetracji w głąb tkanek.

W odróżnieniu od monopolarnych fal radiowych, bipolarne docierają do miejsca, na które chcemy działać (najczęściej włókna kolagenowe oraz komórki tłuszczowe) i wraca do urządzenia z powrotem, nie powodując zmian w innych tkankach/narządach. Bezpośrednio po zabiegu Klienci mogą wrócić do codziennych czynności!

FOCUS RF SCULPTOR II
Uda 60 min280zł
Pośladki 40 min240zł
Brzuch 40 min240zł
Uda + pośladki + brzuch 90 min380zł
Ramiona 40 min220zł
PROMOCJA!!!
Przy zakupie pakietu 3 zabiegów otrzymujesz 1 zabieg GRATIS Przy zakupie pakietu 5 zabiegów otrzymujesz 2 zabiegi GRATIS Przy zakupie pakietu 8 zabiegów otrzymujesz 3 zabiegi GRATIS