Kraków ul. Rydlówka 44
tel. 732 82 83 43

Odchudzanie falami radiowymi i ultradźwiękami

Najpopularniejszy i najbardziej efektywny zabieg z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej na świecie! Zabieg ten cechuje się ogromną skutecznością, przy czym jest bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny.

Zastosowanie fal radiowych i ultradźwięków rozpoczęło nową erę walce z oznakami starzenia, nadmierną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Stąd tak ogromna popularność tych zabiegów.

Nowoczesny zabieg napinania, ujędrniania, redukcji cellulitu oraz modelowania sylwetki.

Zabiegi przy użyciu fal radiowych i ultradźwięków przynoszą spektakularne efekty w postaci:

  • wzmocnienia struktur skóry
  • redukcji cellulitu
  • modelowania sylwetki
  • wzrostu produkcji kolagenu

Partie ciała najczęściej poddawane zabiegom falami radiowymi i ultradźwiękami:

  • ramiona
  • brzuch
  • uda
  • pośladki
  • okolice kolan

Efekt po zabiegu jest bardzo szybko widoczny w postaci ujędrnienia, zagęszczenia oraz wygładzenia skóry. Kontrolowane działanie bipolarnych fal radiowych wywołuje miejscowe podgrzanie tkanek ze stosunkowo niewielkim odczuciem ciepła. Szczególnie spektakularne efekty widoczne są w tkankach zbudowanych z kolagenu, który kurcząc się pod wpływem ciepła napina i ujędrnia skórę, a także przyczynia się do redukcji cellulitu.

REDUKCJA CELLULITU ZA POMOCĄ FAL RADIOWYCH I ULTRADŹWIĘKÓW

Opatentowany system fal radiowych i ultradźwięków na skutek wywoływania endogennego ciepła napina oraz ujędrnia tkankę znajdującą się pomiędzy skórą właściwą, a tkanką podskórną. W efekcie dochodzi do widocznej poprawy wyglądu skóry dotkniętej cellulitem

ODCHUDZANIE ZA POMOCĄ FAL RADIOWYCH I ULTRADŹWIĘKÓW

Fale radiowe emitowane przez innowacyjne urządzenie pobudzają krążenie w tkance podskórnej oraz uwalniają wolne kwasy tłuszczowe.

Dzięki temu dochodzi do zwiększonej lipolizy (usunięcia komórek tłuszczowych) , drenażu limfatycznego, a w rezultacie do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zabieg odchudzania oraz modelowania sylwetki za pomocą urządzenia przynosi ogromne rezultaty w redukcji obwodu pasa, ud oraz ramion.

ZABIEG BEZPIECZNY I NIEINWAZYJNY

Zabieg wykonywany jest certyfikowanym urządzeniem emitującem bipolarne fale radiowe, co oznacza, iż w pełni kontrolowana jest głębokość ich penetracji w głąb tkanek.

W odróżnieniu od monopolarnych fal radiowych, bipolarne docierają do miejsca, na które chcemy działać (najczęściej włókna kolagenowe oraz komórki tłuszczowe) i wraca do urządzenia z powrotem, nie powodując zmian w innych tkankach/narządach. Bezpośrednio po zabiegu Klienci mogą wrócić do codziennych czynności!