Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

Fotoodmładzanie

DUAL LASER sPTF+

Dual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF) jest to najnowocześniejsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Dual Laser sPTF+ to doskonałe połączenie energii świetlnej oraz cieplnej mające na celu uzyskanie jak najwyższej skuteczności. Filtry stosowane do zabiegu pozwalają dobrać odpowiednią długość fali tj. od 400 d0 1200 nm.

Urządzenie to stanowi prawdziwy hit na światowym rynku kosmetologicznym i medycyny estetycznej. Zostało zaprojektowany na podstawie wieloletnich doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry.

Jest to profesjonale urządzenie medyczne, posiadające amerykański certyfikat FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).

Zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF.

Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

Fotoodmładzanie

Światło PTF aktywuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność. W tym samym czasie efekt „fototermalny” wytworzony przez światło PTF wspomaga mikrocyrkulację oraz ukrwienie.

Stosowanie opatentowanego urządzenia Dual Laser sPTF+ powoduje intensywne skracanie włókien kolagenowych, które następnie przebudowują się i w efekcie dochodzi do syntezy nowego kolagenu (remodeling). Skóra ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu, a drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy wyraźny efekt odmłodzenia skóry.

Ponadto dochodzi do rozjaśnienie przebarwień, zwężenia porów skórnych, zmniejszenia zasinienia pod oczami oraz redukcji rumienia skórnego.

Jak często przeprowadzać zabieg?

Dla uzyskania pełnych rezultatów zaleca się wykonanie serii ok. 4-6 zabiegów, w zależności od kondycji skóry przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu. Zabiegi wykonywane są w odstępach 2-4 tygodniowych, a pierwsze rezultaty widoczne są po 2-3 zabiegu.

Po zakończeniu serii w celu przedłużenia uzyskanego rezultatu warto przeprowadzić 1 zabieg przypominający po około 3 miesiącach.