Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

GLYKOPEEL® FILORGA

wysoce zaawansowany peeling chemiczny

Światowy lider w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej

Glykopeel® to dermatologiczny peeling anti-aging przeznaczony do efektywnej walki z objawami starzenia się skóry, niewywołujący efektów ubocznych w postaci nadmiernego podrażnienia. W widoczny sposób poprawia kondycję skóry i podkreśla jej piękno.

Glykopeel® stanowi komplementarną metodę w profilaktyce anti-aging. Jest idealnym uzupełnieniem iniekcji (mezoterapia, wypełniacze) podczas jednego zabiegu.

Laboratorium FILORGA to pionier w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej. Od 1978 roku wytwarza produkty medyczne do mezoterapii, peelingów chemicznych oraz wypełniania zmarszczek. Marka uznana i doceniona przez lekarzy, chirurgów estetycznych oraz kosmetologów. Produkty FILORGA dostępne są w Klinikach 34 państw na świecie.

Najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo preparatów Laboratorium FILORGA potwierdzone certyfikatami medycznymi, a także ISO 13485
WSKAZANIA:
  • objawy starzenia (zmarszczki, wiotkość skóry, opadający owal twarzy)
  • przebarwienia
  • trądzik pospolity
  • skóra palacza
  • skóra ziemista, pozbawiona blasku
Glykopeel® to 4-kierunkowy profil działania:

KWAS GLIKOLOWY (działanie złuszczające) - oczyszcza i dodaje blasku skórze

WITAMINY A, C i E(działanie stymulujące) – działają przeciwzmarszczkowo, przeciwrodzinikowo i napinają skórę

MORWA BIAŁA, ALGA BRUNATNA, GLICERYNA(działanie ochronne) – działają przeciwzapalnie i nawilżająco

KWAS KOJOWY, MĄCZNICA LEKARSKA (działanie depigmentacyjne i rozjaśniające) – przeciwdziałają hiperpigmentacji i redukują już istniejące płytkie przebarwienia, ujednolicając koloryt skóry