Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

kILKA SŁÓW O KLINICE

Derma Clinica Skuteczne odchudzanie i odmładzanie jest spełnieniem naszych marzeń o stworzeniu miejsca na najwyższym europejskim poziomie. Oferujemy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się usług z dziedziny kosmetologii, dietetyki oraz medycyny estetycznej.

Dzięki połączeniu najnowocześniejszych światowych technologii wraz z ogromną wiedzą i doświadczeniem zapewniamy naszym Klientom usługi najwyższej jakości.
Odznacza nas nie tylko ciepła atmosfera, luksusowe wnętrza, ale przede wszystkim innowacyjność oraz bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

WARTO NAS WYBRAĆ!

Derma Clinica to także Centrum Szkoleniowe oferujące szeroką gamę usług z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz leczniczej, a także dietetyki. Cieszy się ono dużym uznaniem wśród kosmetyczek, kosmetologów, właścicieli i pracowników gabinetów kosmetycznych/ Wellness &SPA oraz osób stawiających pierwsze kroki w tej branży.

Kluczem do naszego sukcesu jest swoiste podejście do każdego Klienta oraz skuteczne łączenie zabiegów kosmetologicznych z indywidualnym planem dietetycznym. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest stałe grono zadowolonych klientów. Umów się już dziś na bezpłatną konsultację w Derma Clinica!

nasz zespÓŁ

Dorota Karbowiak

Magister kosmetologii oraz dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponadto wykładowca na uczelniach wyższych oraz szkoleniowiec z dziedziny kosmetologii oraz dietetyki. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego.

Specjalizuje się głównie w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową, antycellulitowych, ujędrniających oraz odmładzających. Skutecznie łączy zabiegi kosmetologiczne z indywidualnym planem dietetycznym w celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i wykładach. Pozwala jej to na stałe śledzenie najnowocześniejszych trendów w kosmetologii oraz dietetyce. Do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidulany starając się dobrać jak najskuteczniejszą metodę zabiegową. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego Klienta.

Anna Trzupek

Magister kosmetologii, absolwentka studiów zawodowych o specjalności Kosmetologii Profesjonalnej z Fizykoterapią i Masażem w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej oraz Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego.

Wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie gwarantują niezwykle efektywne rezultaty wykonywanych zabiegów. W szczególności specjalizuje się w zabiegach redukujących cellulit, wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz w odmładzających zabiegach na twarz. Z chęcią podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych oraz sympozjach.

W pełni wykorzystuje swoją wiedzę podczas wykonywania zabiegów, opierając się na najnowocześniejszych osiągnięciach kosmetologii estetycznej. Priorytetem dla niej jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego klienta. Do jej zainteresowań należą masaże, peelingi chemiczne oraz pielęgnacja dłoni.