Kraków ul. Rydlówka 44
tel. 732 82 83 43

kILKA SŁÓW O KLINICE

Derma Clinica Skuteczne odchudzanie i odmładzanie jest spełnieniem naszych marzeń o stworzeniu miejsca na najwyższym europejskim poziomie. Oferujemy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się usług z dziedziny kosmetologii, dietetyki oraz medycyny estetycznej. Nowoczesny gabinet kosmetologii w centrum Krakowa, istniejący od 9 lat. Specjalizujący się w zabiegach na twarz i ciało m.in. karboksyterapia, fale radiowe, ultradźwięki, kriolipoliza, peelingi (kawitacyjny, mikrodermabrazja, oczyszczanie wodorowe, chemiczne), infuzja tlenowa, presoterapia, depilacja laserowa i wiele innych. Nasi kosmetolodzy skupiajac sie na holistycznym podejsciu do każdego Klienta stawiajac na jakość, efekt oraz cudowną atmosfere podczas zabiegu :) Kosmetologia to nasza pasja, bez której nie możemy żyć :) Zapraszamy serdecznie :)

WARTO NAS WYBRAĆ!

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację w Derma Clinica!

nasz zespÓŁ

Dorota Karbowiak-Łozińska

Magister kosmetologii oraz dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponadto wykładowca na uczelniach wyższych oraz szkoleniowiec z dziedziny kosmetologii oraz dietetyki.

Specjalizuje się głównie w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową, antycellulitowych, ujędrniających oraz odmładzających. Skutecznie łączy zabiegi kosmetologiczne z indywidualnym planem dietetycznym w celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i wykładach. Pozwala jej to na stałe śledzenie najnowocześniejszych trendów w kosmetologii oraz dietetyce. Do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidulany starając się dobrać jak najskuteczniejszą metodę zabiegową. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego Klienta.