Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

Redukcja trądziku pospolitego

DUAL LASER sPTF+

Dual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF) jest to najnowocześniejsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Dual Laser sPTF+ to doskonałe połączenie energii świetlnej oraz cieplnej mające na celu uzyskanie jak najwyższej skuteczności. Filtry stosowane do zabiegu pozwalają dobrać odpowiednią długość fali tj. od 400 d0 1200 nm.

Urządzenie to stanowi prawdziwy hit na światowym rynku kosmetologicznym i medycyny estetycznej. Zostało zaprojektowany na podstawie wieloletnich doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry.

Jest to profesjonale urządzenie medyczne, posiadające amerykański certyfikat FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).

Zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF.

Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

Redukcja trądziku pospolitego

Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę, a następnie jest ono absorbowane przez porfirynę, która z kolei uwalnia monomorfizm oksyanionów inaktywujących bakterie powodujące trądzik.

W efekcie dochodzi do wyraźnego zmniejszenia zmian trądzikowych tj. wyprysków, przebarwień, blizn oraz zwężenie rozszerzonych porów skórnych. Ponadto redukowany jest rumień skórny oraz dochodzi do poprawy elastyczności skóry.

Najlepsze rezultaty są uzyskiwane dzięki optymalnej energii oraz długości nagrzewania skóry.