Kraków ul. Rydlówka 44
tel. 732 82 83 43

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

 

Cellulit, inaczej nazywany lipodystrofią to jedna z najpowszechniej występujących niedoskonałości skórnych. Dotyka ok. 80% dorosłych kobiet na całym świecie.

Polega na nieprawidłowym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej. Uwidacznia się jako pofałdowana skóra, najczęściej występująca na udach, biodrach, łydkach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach.

Masaż antycellulitowy to zespół energicznych ruchów, w których dominują ugniatania, uciskania oraz oklepywania. W efekcie dochodzi do intensywnego pobudzenia krążenia, usprawnienia przepływu limfy, a dzięki temu następuje zlikwidowanie obrzęków oraz poprawa elastyczności skóry.

Efekty widoczne po serii masaży antycellulitowych

  • widoczna redukcja cellulitu
  • wyszczuplenie
  • wymodelowanie sylwetki ciała
  • poprawa jędrności
  • likwidacja obrzęków limfatycznych
W celu uzyskania wyraźnych rezultatów, w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w serii.

Cellulitu nie da się zlikwidować podczas jednego czy dwóch zabiegów. W tym celu niezbędne jest opracowanie indywidualnie dopasowanego programu, w skład którego wchodzi seria zabiegów kosmetycznych (w tym masaże), odpowiednio dobrana dieta oraz wdrożenie aktywności fizycznej.

Zespół Derma Clinica to prawdziwi profesjonaliści oraz wyjątkowi pasjonaci specjalizujący się w redukcji cellulitu oraz odchudzaniu.

Poddaj się z nami prawdziwej i niezwykle skutecznej kuracji antycellulitowej !!!

Dla zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zakładki PAKIETY w celu zapoznania się z PROMOCYJNYMI programami odchudzającymi i modelującymi sylwetkę ciała.