Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

Redukcja trądziku różowatego

DUAL LASER sPTF+

Dual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF) jest to najnowocześniejsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Dual Laser sPTF+ to doskonałe połączenie energii świetlnej oraz cieplnej mające na celu uzyskanie jak najwyższej skuteczności. Filtry stosowane do zabiegu pozwalają dobrać odpowiednią długość fali tj. od 400 d0 1200 nm.

Urządzenie to stanowi prawdziwy hit na światowym rynku kosmetologicznym i medycyny estetycznej. Zostało zaprojektowany na podstawie wieloletnich doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry.

Jest to profesjonale urządzenie medyczne, posiadające amerykański certyfikat FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).

Zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF.

Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

Redukcja trądziku różowatego

Wiązka światła emitowanego przez urządzenie DUAL LASER penetruje przez skórę, a następnie jest absorbowane przez hemoglobinę, barwnik krwi. W wyniku tego oddziaływania dochodzi do redukcji rozszerzonych naczyń krwionośnych widocznych w postaci pęknięcia pojedynczych naczyń oraz rumienia.

Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy wyraźnych zmianach, na stosunkowo jasnej karnacji. Dlatego też, metoda ta jest niezwykle polecana dla osób z trądzikiem różowatych, w którym dominuje rumień rozlany, występujący na skórze policzków, nosa, czoła i brody.

Ile i jak często powinny być wykonywane zabiegi?

Ilość zabiegów w serii uzależniony jest od stopnia zaawansowania zmian rumieniowych związanych z trądzikiem różowatym. Na konsultacji przed zabiegowej kosmetolog ocenia rozległość zmian i planuje indywidualny plan terapii.