Kraków ul. Rydlówka 44
tel. 732 82 83 43

Pierwsza wizyta u dietetyka

Pierwsza wizyta u dietetyka w Derma Clinica poświęcona jest:

- przeprowadzeniu w sposób bardzo dokładny wywiadu żywieniowego (zebranie informacji na temat dotychczasowego sposobu żywienia, przebytych chorób, stopnia aktywności fizycznej)

- przeprowadzeniu precyzyjnych pomiarów:

  • analizy składu masy ciała (procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody, kości)
  • obwodów: bioder, ud, talii
  • aktualnej masy ciała

- rozmowie na temat oczekiwań Klienta co do efektów diety

- ustaleniu wstępnego programu dietetycznego

- innym elementom wchodzącym w skład autorskiego programu dietetycznego Derma Clinica

W czasie pierwszego spotkania zbierane są najpotrzebniejsze informacje, które posłużą Dietetykowi do skomponowania jak najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta programu dietetycznego.

Jest to najważniejszy moment kuracji odchudzającej, decydujący w dużej mierze o stosunkowo szybkim uzyskaniu satysfakcjonujących efektów.

Bardzo ważne dla Nas, zespołu Derma Clinica jest skuteczne zmotywowanie Naszego Klienta, gdyż kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest samokontrola osoby poddającej się redukcji masy ciała.

Co później?

Kolejnym krokiem jest opracowanie przez Dietetyka PROGRAMU DIETETYCZNEGO, który w pełni dostosowany jest do potrzeb Klienta. Na podstawie dokonanych pomiarów, obliczeniu podstawowych parametrów metabolicznych oraz uzyskaniu cennych informacji podczas wywiadu żywieniowego Dietetyk tworzy INDYWIDUALNY PLAN ŻYWIENIOWY. Zamieszcza w nim jadłospisy na poszczególne dni, wskazówki żywieniowe oraz szereg innych istotnych zaleceń objętych autorskim programem Derma Clinica.

Jest to jeden z najbardziej kompleksowych programów dietetycznych na rynku! Dzięki jego skuteczności posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów, którzy w skuteczny i bezpieczny sposób zrzucili zbędne kilogramy oraz obniżyli procentową zawartość tkanki tłuszczowej bez efektu yo-yo.

W ramach programu dietetycznego przewidziane są wizyty kontrolne u Dietetyka, w czasie których analizowane są dotychczasowe postępy Klienta oraz przekazywane kolejne wskazówki mające na celu uzupełnienie i rozszerzenie stosowanego planu dietetycznego. Ponadto, w czasie wizyt kontrolnych dokonywane są ponowne pomiary i analiza składu masy ciała.

Nasi dietetycy układają diety w taki sposób, aby były one niezwykle skuteczne, przyjemne w stosowaniu, a Klient nie czuł się głodny. Dieta ma stać się sposobem na życie, a nie stanowić przykrego obowiązku w procesie odchudzania.

Specjaliści pracujący w Derma Clinica to prawdziwi pasjonaci, którzy zmotywują Państwa do wali z nadmierną tkanką tłuszczową. Razem osiągniemy sukces! A Wasz sukces jest naszym sukcesem!!!
PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK PRZYEJEMNE MOŻE BYĆ ODCHUDZANIE