Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

 

Masaż modelujący sylwetkę ciała, stanowiący idealne połączenie drenażu limfatycznego, elementów masażu antycellulitowego oraz klasycznego. W czasie zabiegu stosowane są najwyższej jakości substancje aktywne o intensywnym działaniu spalającym tkankę tłuszczową.

Intensywność przeprowadzanego masażu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

W terapii mającej na celu redukcję tkanki tłuszczowej, utratę masy ciała i redukcję cellulitu ważne jest połączenie masaży z serią zabiegów fizykalnych. W Derma Clinica ogromny efekt wyszczuplający przynosi seria masaży, wykonywanych ok. 2 razy w tygodniu wraz z zastosowaniem zabiegu kriolipolizy (1-2 zabiegi w odstępach 6 - tygodniowych). Pierwsze efekty zauważalne są po 3-4 tygodniach, a ostateczny rezultat można zaobserwować do 3 miesięcy od rozpoczęcia terapii wyszczuplającej.

Dodatkowo, indywidualnie dopasowany program dietetyczny przez Naszego dietetyka sprawi, że proces odchudzania przebiegnie znacznie szybciej i z jeszcze większym efektem!
Dla zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zakładki PAKIETY w celu zapoznania się z PROMOCYJNYMI programami odchudzającymi i modelującymi sylwetkę ciała.