Kraków ul. Rakowicka 17
tel. 732 82 83 43

Indywidualnie dopasowana dieta

Specjaliści pracujący w Derma Clinica na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego, analizy składu masy ciała oraz obliczenia podstawowych parametrów metabolicznych Klienta opracowują w sposób bardzo dokładny indywidualnie dopasowany PROGRAM DIETETYCZNY.

Jest on w pełni dostosowany do oczekiwań Klienta, przy czym odznacza się niezwykłą skutecznością oraz bezpieczeństwem.

Nasi dietetycy to prawdziwi profesjonaliści, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz nieustannemu śledzeniu współczesnych badań naukowych układają w pełni zbilansowaną diety, bezpieczne dla organizmu i przynoszące znakomite rezultaty bez efektu yo-yo.

Co więcej, w skład układanych przez Nas diet wchodzą zdrowe, odżywcze produkty żywieniowe, które nie tylko przyczyniają się do redukcji masy ciała, ale poprawiają metabolizm , a także bezpośrednio wpływają na wygląd i kondycję skóry. Mianowicie, skóra po kuracji odchudzającej nie jest obwisła ani zwiotczała.

Jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy, a dotychczas stosowane diety nie przyniosły znaczących i długotrwałych efektów – przyjdź do Nas na BEZPŁATNE konsultacje, a zobaczysz jak przyjemne może być odchudzanie i modelowanie sylwetki!